Parafia Stawiski

Avatar główny
Koncert i konsultacje w parku miejskim w Stawiskach

foto
Odnowiony park w centrum Stawisk w minioną niedzielę stał się miejscem dwóch ważnych wydarzeń: koncertu ku czci Papieża Jana Pawła II i konsultacji społecznych dotyczących kierunków rozwoju Gminy Stawiski.
więcej

Wakacyjny czas, miły czas… Jak go spędzić by było i zdrowo, i bezpiecznie?

Okres wakacyjny to szczególny czas dla całej rodziny. Właśnie w lipcu i sierpniu wielu z nas wyjeżdża na urlop, a dzieci i młodzież spędzają wakacje nad wodą, w górach, czy na koloniach. Towarzyszące wypoczynkowi odprężenie sprawia, że często zapominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Jeśli chcemy spędzić wakacje zdrowo i bezpiecznie musimy nauczyć się bezpiecznych zachowań.
więcej« · «« · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · »» · »
Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.