Parafia Stawiski

Avatar główny

Burmistrz Stawisk w audycji „Gość Dnia” w Radio Nadzieja

Burmistrz Stawisk w audycji „Gość Dnia” w Radio Nadzieja
Źródło: https://radionadzieja.pl/gd-agnieszka-rutkowska-burmistrz-stawisk/

Gmina Stawiski rozwija się bardzo dynamicznie, a wielu obszarach jest liderem nie tylko w skali powiatu kolneńskiego, ale też województwa podlaskiego. O innowacyjnych projektach w obszarze pomocy społecznej, o wspieraniu seniorów czy niepełnosprawnych, o rekordowym dofinansowaniu na drogi pozyskanym w ramach Polskiego Ładu, o wyzwaniach przy budowie hali sportowej oraz o planach na przyszłość mówiła w Radio Nadzieja Pani Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawik. Chcecie mieć najświeższe informacje z pierwszej ręki o tym, co dzieje się w Gminie Stawiski? Posłuchajcie tej audycji.

Z tej ciekawej rozmowy dowiecie się m.in.: do ilu miejscowości uda się zbudować drogi dzięki pieniądzom z Polskiego Ładu; kiedy pierwsi podopieczni będą mogli skorzystać z Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Sokołach; czy Gmina Stawiski planuje zbudować blok komunalny; co jest największym wyzwaniem dla samorządu na najbliższe lata; jaka jest aktualna sytuacja związana z pandemią koronawirusa w gminie oraz jaki jest plan na zagospodarowanie terenu nad zalewem.

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania rozmowy, którą z Panią Agnieszką Rutkowską Burmistrz Stawisk przeprowadziła redaktor Magdalena Bochenek.

Link do audycji: radionadzieja.pl

2021-11-16 08:21 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.