Parafia Stawiski

Avatar główny

Awans GKS Stawiski!

  • Awans GKS Stawiski!
  • Awans GKS Stawiski!
  • Awans GKS Stawiski!
  • Awans GKS Stawiski!

Pierwszy mecz w Klasie Okręgowej GKS Stawiski ma już za sobą! W niedzielę 15 sierpnia na stadionie w Stawiskach drużyna zagrała z zespołem Dąb Dąbrowa Białostocka. Mecz na inaugurację sezonu po awansie drużyny obserwował pan Sławomir Kopczewski - Prezes Zarządu Podlaskiego Związku Piłki Nożnej, który z tej okazji wręczył zawodnikom zwycięski puchar, medale oraz voucher na 2 tys. zł.

Awans GKS Stawiski, poprzedzony zdobyciem I miejsca w grupie 2 podlaskiej A klasy, doceniły również władze Stawisk przekazując drużynie bon podarunkowy na kwotę 1 tys. zł. Gratulacje i symboliczny czek piłkarzom w imieniu własnym i Pani Agnieszki Rutowskiej Burmistrz Stawisk przekazała Pani Iwona Niedźwiedzka Zastępca Burmistrza Stawisk. 

Aktualne wiadomości o GKS Stawiski znajdziecie na stronie internetowej  gksstawiski.futbolowo.pl

2021-08-17 16:10 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.