Parafia Stawiski

Avatar głównyMałżeństwa na medal!

foto
11 par małżeńskich z Gminy Stawiski 4 września z rąk Agnieszki Rutkowskiej Burmistrz Stawisk odebrało Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznane im przez Andrzeja Dudę Prezydenta RP.
więcej


Medale dla rodziców żołnierzy

foto
W Święto Wojska Polskiego w Stawiskach wręczono pięć Srebrnych Medali „Za Zasługi dla Obronności Kraju”.
więcej


Wotum zaufania i absolutorium dla Burmistrz Stawisk

foto
16 lipca w trakcie XXXIV sesji Rady Miejskiej w Stawiskach radni jednogłośnie udzielili Agnieszce Rutkowskiej Burmistrz Stawisk wotum zaufania i absolutorium z tytułu wykonania budżetu Gminy Stawiski za 2020 rok.
więcej

O Klubie Seniora ze Stawisk w Teleexpresie na deser

foto
Klub Seniora w Stawiskach, mimo, że funkcjonuje od niedawna, to już zadebiutował na ogólnopolskiej antenie telewizyjnej. W programie „Teleexpress na deser” Pani Anna Sobocińska zdradziła przepis na domową napoleonkę z kremem budyniowym.
więcej

Burmistrz Stawisk w programie "Twój wybór"

foto
5 maja na antenie TVP3 Regiony Pani Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk mówiła m.in. o tym jak samorząd przygotowuje się do wykorzystania ogromnych unijnych funduszy, które dostępne będą m.in. dla samorządów w ramach Krajowego Planu Odbudowy.
więcej
Zapytanie ofertowe

na realizację zadania pn. „Bezgotówkowa, cykliczna sprzedaż paliw do pojazdów samochodowych Gminy Stawiski z użyciem elektronicznych kart paliwowych”
więcej« · «« · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · »» · »
Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.