Parafia Stawiski

Avatar główny

Stowarzyszenie Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Stawiski laureatem V edycji olimpiady aktywności wiejski

foto
Kapituła konkursu przyznała I nagrodę w kategorii działania skierowanego do minimum 3-ch miejscowości za inicjatywę pt. „Czerwony Kapturek w adaptacji seniorów ze Stawisk”.
więcej„ARiMR wspiera dzieci” - akcja z okazji 25-Lecia istnienia Agencji

foto
Stowarzyszenie Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Stawiski znalazło się w gronie 5 wyróżnionych Stowarzyszeń z Województwa Podlaskiego, które otrzymały zestawy edukacyjne dla dzieci w ramach akcji „ARiMR wspiera dzieci” organizowanej z okazji 25-Lecia istnienia Agencji.
więcej


Rządowe pieniądze na gminne drogi

foto
W czwartek 10 października symboliczny czek na kwotę 370 470,85 zł odebrała z rąk pana Bohdana Paszkowskiego Wojewody Podlaskiego Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk.
więcejZAPYTANIE OFERTOWE

na „Pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego dla zadania inwestycyjnego – Budowa hali sportowej w Stawiskach ”
więcejBędzie bezpieczniej. Progi zwalniające na Polowej.

foto
Progi zwalniające, których celem jest ograniczenie prędkości pojazdów poruszających się po drodze pojawiły się na ulicy Polowej w Stawiskach.
więcej
« · «« · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · »» · »
Copyright © 2009-2023 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.