Parafia Stawiski

Avatar główny

Jakub Chojnowski wicemistrzem Polski

foto
Ogromny sukces podczas Krajowego Finału „czwartków lekkoatletycznych” odniósł uczeń Szkoły Podstawowej w Stawiskach, Jakub Chojnowski, zdobywając srebro w skoku wzwyż.
więcejFinał wojewódzki Igrzysk Dzieci w lekkiej atletyce

foto
Doskonale zaprezentowali się uczniowie Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Stawiskach na Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w lekkiej atletyce. Impreza odbyła się 05.06.2019 r. w Białymstoku. Trójka czołowych lekkoatletów szkoły zdobyła na tych zawodach cztery medale.
więcej

Dzień Dziecka w Gminie Stawiski

foto
Jeśli ktoś ma wątpliwości, czy to prawda, że „nie ma nic piękniejszego na świecie, niż radosny uśmiech dziecka” chyba nie oglądał jeszcze fotorelacji z obchodów Dnia Dziecka zorganizowanych w Stawiskach i pięciu innych miejscowościach gminy.
więcej

Drodzy Mieszkańcy Gminy Stawiski

foto
Życzenia Bożonarodzeniowe Burmistrza Stawisk oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Stawiskach
więcej


Burmistrz Stawisk oraz Radni Rady Miejskiej w Stawiskach zaprzysiężeni

foto
I sesja VIII kadencji Rady Miejskiej w Stawiskach odbyła się 23 listopada br. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stawiskach. Po raz pierwszy w historii samorządu w Stawiskach stanowisko burmistrza objęła kobieta – Agnieszka Rutkowska.
więcej

« · «« · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · »» · »
Copyright © 2009-2023 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.