Parafia Stawiski

Avatar główny

Czeki dla samorządów wręczone w Stawiskach

  • Czeki dla samorządów wręczone w Stawiskach
  • Czeki dla samorządów wręczone w Stawiskach
  • Czeki dla samorządów wręczone w Stawiskach
  • Czeki dla samorządów wręczone w Stawiskach

1 503 338 zł otrzymały Stawiski z Funduszu Inwestycji Samorządowych. Uroczystość wręczenia symbolicznych czeków dla samorządowców z powiatu kolneńskiego i grajewskiego odbyła się 25 czerwca w centrum Stawisk. W imieniu Rządu RP wsparcie, które w czasach pandemii ma być swoistą Tarczą dla Samorządów przekazał Kazimierz Gwiazdowski Poseł na sejm RP.

Dotacje przyznane samorządom mają być przeznaczone na inwestycje, na wkłady własne do projektów lub na inne niezbędne lokalne działania. Kwoty są zróżnicowane, ponieważ zależą m.in. od wydatków majątkowych czy zamożności gmin. Wsparcie jest bezzwrotne. 

- Jesteśmy wdzięczni Rządowi RP za wsparcie w tych trudnych, nie tylko dla samorządów, czasach - mów pani Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk. - Przyznana kwota to dla naszego budżetu znaczące wsparcie, które wykorzystamy na zadania inwestycyjne.

Więcej o konferencji w Stawiskach: bialystok.tvp.pl, kolniak24.eu

2020-06-26 08:04 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.