Parafia Stawiski

Avatar główny

RAJD ROWEROWY 2020 UDANY

20 września 2020 r. w niedzielne, piękne popołudnie odbył się rajd rowerowy i piknik rodzinny organizowany przez Burmistrza Stawisk, Stowarzyszenie KGW Gminy Stawiski i GOKiS w Stawiskach.

Rowerzyści w asyście Policji i OSP wyruszyli spod GOKiS-u w kierunku Rogal, przez Tafiły do Michn, gdzie na boisku czekały na nich kawa, herbata i słodkości przygotowane przez Panie z Michen, po czym peleton ruszył w drogę powrotną. Tegoroczna trasa była dość trudna, ale wszyscy bezpiecznie dotarli na stadion miejski, gdzie odbywał się już piknik rodzinny i czekała na nich grochówka i grill. Zmęczeni ale uśmiechnięci uczestnicy rajdu powitani zostali gromkimi brawami. Ci, którzy nie byli zainteresowani sportem rowerowym wzięli udział w przygotowanych przez organizatorów atrakcjach. Najmłodsi bawili się ze Stowarzyszeniem KLANZA z Białegostoku i hasali na skakańcach, dmuchańcach i karuzeli. Na stoisku Gminy Stawiski prowadzone były konsultacje dotyczące propozycji mieszkańców na temat dalszego rozwoju naszej gminy. Przez cały czas trwania imprezy towarzyszył nam zespól Galileo Ritmo z Małego Płocka.

W imieniu organizatorów składamy serdeczne podziękowania dla druhów z OSP w Stawiskach za pomoc w zorganizowaniu i przeprowadzeniu obu imprez.

>> FOTOGALERIA <<

Źródło: gokis-stawiski.pl

2020-09-24 08:23 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.