Parafia Stawiski

Avatar główny

Ministrowie Edukacji i Rolnictwa w Stawiskach - relacja

  • Ministrowie Edukacji i Rolnictwa w Stawiskach - relacja
  • Ministrowie Edukacji i Rolnictwa w Stawiskach - relacja

Dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta i gminy cieszyła się wizyta przedstawicieli Rządu RP w Stawiskach. Na spotkanie z Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi Janem Krzysztofem Ardanowskim i Ministrem Edukacji Narodowej Dariuszem Piontkowskim, którym towarzyszył Poseł na Sejm RP Kazimierz Gwiazdowski, na plac przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stawiskach przy było liczne ich grono. Zgromadzonych powitała Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk.

W Stawiskach, podobnie jak podczas innych spotkań z mieszkańcami województwa podlaskiego, które odbyły się 5 lipca, rozmowy dotyczyły sytuacji w rolnictwie, edukacji w czasach epidemii oraz wyborów prezydenckich. Minister rolnictwa m.in. zapowiedział, że rolnicy, których gospodarstwa straciły dochody w związku z epidemią koronawirusa, otrzymają  finansowe wsparcie. Natomiast minister edukacji poinformował, że wszystko wskazuje na to, że już od września uczniowie będą mogli powrócić do szkół.

Po oficjalnych przemówieniach w trakcie których ministrowie przekazywali bieżące najważniejsze informacje dotyczące prowadzonych przez nich resortów oraz planów na przyszłość uczestnicy spotkania mieli wyjątkową okazję do uściśnięcia dłoni i bezpośrednich rozmów z przedstawicielami Rządu RP. 

2020-07-07 13:00 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2023 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.