Parafia Stawiski

Avatar główny

Pierwszy mural w Stawiskach

  • Pierwszy mural w StawiskachPrzed wykonaniem muralu....
  • Pierwszy mural w StawiskachPrzed wykonaniem muralu...
  • Pierwszy mural w Stawiskach
  • Pierwszy mural w Stawiskach

Kiedy spotkają się dobry pomysł, utalentowany wykonawca i życzliwy właściciel nieruchomości to efekt musi być spektakularny. Właśnie dzięki takiemu połączeniu w Stawiskach powstał pierwszy mural. Bajkowe postacie upiększają teren placu zabaw przy ulicy Wiejskiej.

Władze Stawisk wykonanie malowidła na ścianie budynku zleciły lokalnemu artyście panu Łukaszowi Sendlewskiemu.  Miejsca na mural użyczył Marceli Kossewski. Pomysł był prosty, chodziło o to, by stworzyć estetyczną, atrakcyjną przestrzeń w mieście. Udało się dzięki zaangażowaniu i talentowi artysty i przychylności właściciela budynku, za co składamy serdeczne podziękowania. Teraz wszystkich odwiedzjących plac zabaw dla dzieci w Stawiskach witają bohaterowie z dobrze znanej i lubianej bajki. Pszczółce Mai na łące z kwiatami towarzyszą m.in. Gucio i Filip. Kto jeszcze znalazł się na pierwszym muralu w Stawiskach? Warto sprawdzić samemu. Zapraszamy na plac zabaw przy ulicy Wiejskiej!

2020-06-08 17:23 Opublikował: Admin2

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.