Parafia Stawiski

Avatar główny

Asfaltowa droga połączyła dwie gminy

foto
Kiedy uroczystość z okazji oddania do użytku przebudowanej drogi przyciąga tak wielu gości, oznaczać może tylko, że była długo wyczekiwaną inwestycją.
więcej


INFORMACJA

foto
dotycząca zakupu preferencyjnego paliwa stałego przez gospodarstwa domowe
więcejZapraszamy na koncert Tomka Kamińskiego "Muzyka z przesłaniem"

foto
Tomek Kamiński – wokalista, skrzypek, autor tekstów, przedstawiciel stylu muzycznego określanego jako piosenka autorska. Wraz z zespołem złożonym ze znakomitych muzyków jazzowych regularnie koncertuje i tworzy muzykę z przesłaniem.
więcej

Setne urodziny Pani Zofii Odachowskiej z Bud Stawiskich

foto
Pani Zofia Odachowska z Bud Stawiskich 14 września br. obchodziła 100 urodziny.
więcej

W Stawiskach powstał nowy punkt pobrań diagnostyki

foto
Od 08.09.2022 do końca września w punkcie pobrań w Stawiskach można wykonać badania w atrakcyjnych cenach. Punkt będzie czynny we wtorki i czwartki od 07:30 do 11:30.
więcej


Dotacje na działalność gospodarczą

foto
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Kraina Mlekiem Płynąca" zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące planowanego naboru wniosków o przyznanie pomocy na Podejmowanie działalności gospodarczej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
więcej


« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
Copyright © 2009-2023 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.