Parafia Stawiski

Avatar główny

Pokaz sprzętu wojskowego w centrum Stawisk

10 lipca odbyły się pokazy sprzętu wojskowego na Placu Wolności w Stawiskach. W wydarzeniu, na które zapraszali Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk i Dowódca 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej uczestniczyło wielu mieszkańców miasta i gminy zainteresowanych nowoczesnym sprzętem wojskowym.

Już sam wjazd potężnych wojskowych maszyn do miasta wzbudził zainteresowanie. Następnie mieszkańcy mieli sporo czasu, by nie tylko oglądać zgromadzony sprzęt, ale również dotknąć go, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia, czy porozmawiać z żołnierzami. Każdy uczestnik mógł też zjeść prawdziwą wojskową grochówkę i bigos.

Pokazy sprzętu wojskowego w centrum miasta były znakomitą okazją dla mieszkańców, zwłaszcza dla dzieci, aby bliżej poznać i zobaczyć na własne oczy, jak funkcjonuje sprzęt wojskowy oraz jakie zadania pełnią żołnierze.

Impreza z pewnością pozostanie w pamięci uczestników, a wielu z nich będą o niej przypominać zdjęcia z polskimi żołnierzami.

FOTOGALERIA

2023-07-14 08:15 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.