Parafia Stawiski

Avatar główny

Koncert Eleni w Stawiskach

W minioną niedzielę, 1 października, Stawiski gościły wspaniałą artystkę polskiej sceny muzycznej – Eleni. Koncert, który odbył się na hali sportowej zgromadził ponad 450 osób. Na zaproszenie Agnieszki Rutkowskiej Burmistrz Stawisk licznie odpowiedzieli mieszkańcy miasta i gminy oraz goście, w tym m.in. przedstawiciele władz różnego szczebla.

Piosenkarka, znana z charakterystycznego stylu i niesamowitego talentu wokalnego, z dorobkiem ponad 20 płyt (w tym aż 8 "Złotych Płyt" i 2 "Platynowe Płyty"), zaprezentowała publiczności znane i lubiane przeboje. Na niektóre z nich publiczność reagowała bardzo żywiołowo.

Występ  Eleni z towarzyszącymi jej muzykami był nie tylko wspaniałym koncertem, ale też przeżyciem, które na długo pozostanie w pamięci i sercach wszystkich uczestników.

Organizatorzy koncertu to Burmistrz Stawisk, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Stawiskach, Urząd Miejski w Stawiskach. Nad bezpieczeństwem czuwali druhny i druhowie z OSP Stawiski.

Fotorelacja z wydarzenia

2023-10-04 15:16 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.