Parafia Stawiski

Avatar główny

Raport o stanie Gminy Stawiski za 2021 rok

foto
Na podstawie art. 28aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2022r. poz. 559 z późn. zm.) Burmistrz Stawisk przedstawia Raport o stanie Gminy Stawiski za 2021 rok.
więcej

"By czas nie zaćmił i niepamięć” - X edycja konkursu

foto
23 maja 2022 r. w Białymstoku poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pan Jarosław Zieliński i Podlaski Kurator Oświaty Pani Beata Pietruszka podsumowali X edycję Wojewódzkiego Konkursu Historyczno-Literackiego „By czas nie zaćmił i niepamięć” dla uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych.
więcej

Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka

foto
Życzenia składają Burmistrz Stawisk oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Stawiskach
więcej


Stypendium dla Malwiny!

Malwina Leszczyńska oraz Artur Kosicki Marszałek Województwa Podlaskiego
Malwina Leszczyńska ze Stawisk, jako jedyna z powiatu kolneńskiego, znalazła się w gronie uzdolnionych uczniów z naszego województwa nagrodzonych Stypendium Marszałka Województwa Podlaskiego w dziedzinie twórczości artystycznej.
więcej

Zapraszamy do Cyfrowej Wypożyczalni w Bibliotece Publicznej w Stawiskach

foto
Informujemy, że w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Stawiskach został uruchomiony terminal komputerowy z dostępem do cyfrowej wypożyczalni międzybibliotecznej książek i czasopism naukowych ACADEMICA.
więcejŻyczenia Świąteczne oraz Podsumowanie 2021 roku w Gminie Stawiski

foto
Życzenia Świąteczne Burmistrza Stawisk oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Stawiskach. W załączeniu także Podsumowanie 2021 roku w Gminie Stawiski.
więcej
« · «« · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · »» · »
Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.