Parafia Stawiski

Avatar główny

Świąteczny teledysk z życzeniami ze Stawisk

Coraz bliżej święta, więc czas na premierę kolejnego już świątecznego teledysku ze Stawisk. Nakręcony w sercu miasta klimatyczny klip to wspaniałe muzyczne życzenia promujące miasto i gminę Stawiski oraz talent Malwiny Leszczyńskiej, która w tym roku zaśpiewała utwór pt.: "Przekażmy sobie znak pokoju".


Zanim usłyszymy pierwsze wersy utworu w świąteczny klimat wprowadzają nas kadry pokazujące świetlne ozdoby ustawione w Parku w Stawiskach. Jest piękna choinka, pingwinek i sanie z reniferem, a potem zaczyna śpiewać Malwina… Pierwsza zwrotka mówi o tym, że: "Ten szczególny dzień się budzi Niosąc ciepło w każdą sień, To dobroci dzień dla ludzi, Tylko jeden w całym roku taki dzień". Potem słyszymy kolejne wspaniale wersy oraz tytułowe wołanie: "Przekażmy sobie znak pokoju, Przekażmy sobie znak" w refrenie.

Malwina, utalentowana mieszkanka Stawisk, do zaśpiewania utworu, który wykonywali m.in. Halina Frąckowiak, Andrzej Zaucha czy Edyta Geppert, przygotowywała się pod kierunkiem instruktor Anny Podeszwik. Realizacji obrazu i dźwięku, tradycyjnie już podjął się Grzegorz Paczoszka – pomysłodawca nagrywania świątecznych teledysków w Stawiskach.

Nagranie kończy plansza z życzeniami na Boże Narodzenie i Nowy Rok, które składają wspólnie Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk i Kamil Zajączkowski Przewodniczący Rady Miejskiej w Stawiskach.

Gorąco zachęcamy do obejrzenia i posłuchania tego nastrojowego, świątecznego teledysku:

Dla przypomnienia zeszłoroczne, muzyczne życzenia:

2022-12-21 09:47 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2023 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.