Parafia Stawiski

Avatar główny

Mieszkanka Gminy Stawiski skończyła 100 lat!

  • Mieszkanka Gminy Stawiski skończyła 100 lat!
  • Mieszkanka Gminy Stawiski skończyła 100 lat!
  • Mieszkanka Gminy Stawiski skończyła 100 lat!

12 stycznia Pani Eugenia Wierciszewska obchodziła setne urodziny. Z tej wyjątkowej okazji dostojną Jubilatkę odwiedziła Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk wraz z Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Ewą Grela oraz Kierownikiem Placówki Terenowej KRUS w Kolnie Jarosławem Sekścińskim. Były gratulacje, życzenia i piękne kwiaty.

Pani Eugenia przyszła na świat 12 stycznia 1923 roku w Kuczynach. Ślub z mężem Franciszkiem wzięła w Stawiskach w kilka miesięcy po tym, jak zakończyła się II wojna światowa. Małżonkowie doczekali trójki dzieci. Dziś Pani Eugenia jest babcią sześciorga wnucząt, jest też prababcią. Mieszka z jednym z wnuków i jego rodziną w Michnach.

Dodatkiem do serdecznych słów od władz Stawisk był kosz kwiatów. Życzenia i bukiet wręczył Dostojnej Jubilatce też Kierownik PT KRUS w Kolnie.

Pani Eugenia otrzymała również listy gratulacyjne od Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego i Wojewody Podlaskiego Bohdana Paszkowskiego.

2023-01-13 08:15 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.