Parafia Stawiski

Avatar główny

Zapraszamy na koncert Tomka Kamińskiego "Muzyka z przesłaniem"

foto
Tomek Kamiński – wokalista, skrzypek, autor tekstów, przedstawiciel stylu muzycznego określanego jako piosenka autorska. Wraz z zespołem złożonym ze znakomitych muzyków jazzowych regularnie koncertuje i tworzy muzykę z przesłaniem.
więcej

Setne urodziny Pani Zofii Odachowskiej z Bud Stawiskich

foto
Pani Zofia Odachowska z Bud Stawiskich 14 września br. obchodziła 100 urodziny.
więcej

W Stawiskach powstał nowy punkt pobrań diagnostyki

foto
Od 08.09.2022 do końca września w punkcie pobrań w Stawiskach można wykonać badania w atrakcyjnych cenach. Punkt będzie czynny we wtorki i czwartki od 07:30 do 11:30.
więcej


Dotacje na działalność gospodarczą

foto
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Kraina Mlekiem Płynąca" zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące planowanego naboru wniosków o przyznanie pomocy na Podejmowanie działalności gospodarczej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
więcej
Raport o stanie Gminy Stawiski za 2021 rok

foto
Na podstawie art. 28aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2022r. poz. 559 z późn. zm.) Burmistrz Stawisk przedstawia Raport o stanie Gminy Stawiski za 2021 rok.
więcej

"By czas nie zaćmił i niepamięć” - X edycja konkursu

foto
23 maja 2022 r. w Białymstoku poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pan Jarosław Zieliński i Podlaski Kurator Oświaty Pani Beata Pietruszka podsumowali X edycję Wojewódzkiego Konkursu Historyczno-Literackiego „By czas nie zaćmił i niepamięć” dla uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych.
więcej

Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka

foto
Życzenia składają Burmistrz Stawisk oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Stawiskach
więcej


« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
Copyright © 2009-2023 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.