Parafia Stawiski

Avatar główny

Wspólna zabawa w centrum Stawisk

W minioną niedzielę (25 czerwca) odbył się pierwszy Ludowy Jarmark w Parku w ramach III edycji tego wyczekiwanego wakacyjnego cyklu. Wydarzenie pod Patronatem Burmistrz Stawisk przyciągnęło wielu uczestników spragnionych dobrej atmosfery i wspólnej zabawy.

Ludowy Jarmark miał miejsce w sercu miasta. Park na ten wieczór zamienił się w sferę rozrywki, gdzie można było potańczyć, ale też odwiedzić stoisko Państwowej Inspekcji Sanitarnej, by zbadać swoją kondycję i zdobyć przydatne informacje, czy skosztować pyszności przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich z Dzierzbi.

Gwiazdą wieczoru był folk-rockowy zespół "Słowiany” z Krakowa, który swoim autentycznym brzmieniem i energetycznym występem podbił serca obecnych. Dźwięki gitary, perkusji i akordeonu oraz wokal Iriny Dracz roznosiły się po Parku, tworząc niepowtarzalną atmosferę i zachęcając do tańca. Do wspólnej zabawy zaprosił też zgromadzonych w Parku zespół Forever Music.

Już dziś zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Stawiski i nie tylko na kolejny Jarmark Ludowy w Parku w Stawiskach, który odbędzie się 30 lipca br.

FOTOGALERIA

2023-06-30 13:00 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.