Parafia Stawiski

Avatar główny

Rok szkolny zakończony, czas na wakacyjny odpoczynek...

To były wspaniałe i pełne emocji uroczystości. W Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Stawiskach, w Szkole Podstawowej w Porytem i w Miejskim Przedszkolu w Stawiskach odbyły się starannie przygotowane uroczyste apele na zakończenie roku szkolnego 2021/2022. We wszystkich uczestniczyła Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk wraz ze swoim  Zastępcą Iwoną Niedźwiedzką.

Dzień przed oficjalnym zakończeniem roku szkolnego w obu szkołach podstawowych świętowali uczniowie klas ósmych. Dla nich tegoroczne zakończenie roku szkolnego jest wyjątkowe, bo oznacza podsumowanie pewnego etapu edukacji i pożegnanie ze szkołą.  Nagrodę Burmistrza Stawisk za wyjątkowe wyniki nauce odebrali tego dnia Aleksandra Sokołowska z SP Stawiski i Alex Patalan z SP Poryte. Pani Burmistrz wraz z Zastępcą wręczyły również mnóstwo podziękowań tym uczniom i uczennicom, którzy swoimi osiągnięciami w dziedzinie sportu czy artystycznej promowali Gminę Stawiski. Gratulacje i podziękowania otrzymali też nauczyciele pracujący z wyróżnionymi uczniami.

-  Przez kilka ostatnich  lat wspólnie budowaliście szkolną rzeczywistość i  chociaż dziś ten rozdział się zamyka, to już na zawsze pozostanie częścią historii szkoły i życia każdego z Was – mówiła Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk.  

24 czerwca apele na zakończenie roku szkolnego dla wszystkich pozostałych uczniów odbyły się w szkołach w Stawiskach i w Porytem. Tym razem również nie zabrakło podziękowań dla uczniów, którzy mają na swoim koncie wyjątkowe osiągnięcia poza szkołą oraz  dla nauczycieli, którzy z nimi pracowali na ten sukces. Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk dziękowała dyrekcji, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi, rodzicom i uczniom za intensywną pracę, naukę i dobrą współpracę oraz życzyła udanych wakacji.

Swoją uroczystość miały też przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola w Stawiskach. Tu również był występ artystyczny, dyplomy, gratulacje i podziękowania. Tego dnia obyło się także pożegnanie Pani Haliny Bałdyga, która przepracowała w przedszkolu w Stawiskach 28 lat. W podziękowaniu za lata pracy Burmistrz Stawisk wręczyła odchodzącej na emeryturę nauczycielce bukiet kwiatów i pamiątkowy grawerton.

FOTOGALERIA Z UROCZYSTOŚCI

2022-06-26 10:35 Opublikował: Admin2

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.