Parafia Stawiski

Avatar główny

Stypendium dla Malwiny!

Stypendium dla Malwiny!
Malwina Leszczyńska oraz Artur Kosicki Marszałek Województwa Podlaskiego
  • Stypendium dla Malwiny!
  • Stypendium dla Malwiny!
  • Stypendium dla Malwiny!
Malwina Leszczyńska ze Stawisk, jako jedyna z powiatu kolneńskiego, znalazła się w gronie uzdolnionych uczniów z naszego województwa nagrodzonych Stypendium Marszałka Województwa Podlaskiego w dziedzinie twórczości artystycznej.


Serdecznie gratuluję Malwinie, jej rodzicom oraz wszystkim tym, którzy wspierają ją w rozwoju talentów – mówi Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk. – Stypendystce życzę powodzenia, a uczniów naszych szkół zachęcam do poszukiwania i odkrywania swoich mocnych stron. Macie kolejny już w naszej gminie dowód na to, że Stypendium Marszałka Województwa jest w zasięgu waszych możliwości, podobnie jak Stypendium Burmistrza Stawisk, które co roku mam przyjemność wręczać kilkudziesięciu uczniom.

Stypendium Malwinie – uczennicy Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Stawiskach oraz pozostałym uzdolnionym uczniom w trakcie uroczystej gali w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku 15 marca wręczali: Artur Kosicki Marszałek Województwa Podlaskiego, wicemarszałkowie Marek Olbryś i Sebastian Łukaszewicz i pani Wiesława Burnos członek zarządu.

Jednym z przykładów na to, że Malwina zapracowała na to wyjątkowe wyróżnienie jest utwór zaśpiewany z okazji Świąt bożego Narodzenia w ub. roku.

Przypomnijmy, że Stypendium Marszałka Województwa Podlaskiego w ub. roku otrzymała Aleksandra Sokołowska z SP w Stawiskach.

Relację z wydarzenia można zobaczyć: www.wrotapodlasia.pl

2022-03-16 12:34 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2022 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.