Parafia Stawiski

Avatar główny

Muzyczne życzenia ze Stawisk

Takich świątecznych życzeń w Gminie Stawiski jeszcze nie było! Zachęcamy do obejrzenia muzycznej świątecznej pocztówki nagranej z sercem i w samym sercu Stawisk.

Utalentowana Malwina Leszczyńska ze Stawisk zaśpiewała utwór „Wigilia dla wędrowca”. Realizacją dźwięku i obrazu zajął się pomysłodawca stworzenia świątecznego klipu - Grzegorz Paczoszka, również ze Stawisk. Nastrojowych świątecznych plenerów nie trzeba było szukać daleko, bo w Parku Miejskim w Stawiskach jest w tym roku naprawdę pięknie. Zresztą sami zobaczcie oglądając nagranie, które kończy się serdecznymi świątecznymi życzeniami dla Mieszkańców Gminy Stawiski i miłych Gości od Agnieszki Rutkowskiej Burmistrz Stawisk i Kamila Zajączkowskiego Przewodniczącego Rady Miejskiej w Stawiskach.

2021-12-20 14:43 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2023 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.