Parafia Stawiski

Avatar główny

Medale dla rodziców żołnierzy

W Święto Wojska Polskiego w Stawiskach wręczono pięć Srebrnych Medali „Za Zasługi dla Obronności Kraju”.


To odznaczenie przyznane przez Ministra Obrony Narodowej jest uznaniem zasług Rodziców, którzy wychowali wiele dzieci na wzorowych i ofiarnych żołnierzy. – Serdecznie gratulujemy wyróżnionym - mówi Iwona Niedźwiedzka Zastępca Burmistrza Stawisk. - Jesteśmy dumni, że w Gminie Stawiski są rodzice, którzy zasłużyli na taki medal.

Uroczystość odbyła się 15 sierpnia po Mszy św. odprawionej przez Proboszcza ks. Wojciecha Turowskiegow Kościele pw. Św. Antoniego Padewskiego w Stawiskach. Medale rodzicom, którzy wychowali i oddali dla służby ojczyźnie po trzech synówwręczał ppłk Tomasz Żyłka Wojskowy Komendant Uzupełnień z Łomży, a otrzymali je:

  • Pani Alfreda Skrodzka
  • Pani Krystyna Zajkowska
  • Państwo Teresa i Jerzy Łosiewscy
  • Pani Halina Kalicka
  • Pani Stefania Kordowska.

Z tej wyjątkowej okazji kwiaty i listy gratulacyjne w imieniu Pani Burmistrz Stawisk Agnieszki Rutkowskiej wręczyła odznaczonym Pani Iwona Niedźwiedzka Zastępca Burmistrza Stawisk.

2021-08-16 15:43 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.