Parafia Stawiski

Avatar główny

Poznajcie 46 uczniów, którzy otrzymali Stypendium Burmistrza Stawisk

Grono Stypendystów Burmistrza Stawisk powiększyło się o kolejnych wspaniałych laureatów. Wręczenie tych wyjątkowych wyróżnień przyznawanych za szczególne wyniki w nauce odbyło się w Sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stawiskach. Listy gratulacyjne uczniom wręczała Pani Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk wraz ze swoim Zastępcą Panią Iwoną Niedźwiedzką.

- Pamiętajcie, że czymś najważniejszym jest ciągłe podejmowanie wysiłku. Macie ogromny potencjał. Nie zmarnujcie go. Bądźcie odważni w rozwijaniu talentów, szukaniu pasji, uczeniu się nowych rzeczy – gratulując nagrodzonym podkreślała Pani Burmistrz Agnieszka Rutkowska.

O tym, że zapracowanie na Stypendium Burmistrza Stawisk wymaga wysiłku można się przekonać poznając osiągnięcia tych, którzy je otrzymali. W tym roku Stypendia Burmistrza Stawisk trafiły do 41 uczniów  ze Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Stawiskach i do  5 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Porytem. W tym gronie znalazło się: 9 uczniów ze średnią ocen 5,5 i powyżej, 32 uczniów ze średnią ocen od 5,01 do 5,49 oraz 5 uczniów średnią ocen 5,0.

Jak podkreślała Burmistrz Stawisk przyznane Stypendia są efektem pracy uczniów, ale również nauczycieli i rodziców, którym należą się ogromne podziękowania za wysiłek wkładany w pracę z dziećmi i wspieranie ich w rozwoju. Potwierdzeniem tej tezy jest fakt, że w gronie nagrodzonych są rodzeństwa: cztery rodziny do Stypendium Burmistrza Stawisk zgłosiły dwójkę rodzeństwa, a jedna z rodzin trójkę dzieci.

Tegorocznym Stypendystom oraz ich Rodzicom, Nauczycielom i Dyrektorom Szkół serdecznie gratulujemy!

>> FOTOGALERIA <<

2021-11-29 09:39 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2023 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.