Parafia Stawiski

Avatar główny

Życzenia Świąteczne oraz Podsumowanie 2021 roku w Gminie Stawiski

Życzenia Świąteczne Burmistrza Stawisk oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Stawiskach. W załączeniu także Podsumowanie 2021 roku w Gminie Stawiski.

Jeżeli tak uroczyście obchodzimy narodzenie Jezusa, czynimy to dlatego, aby dać świadectwo,
że każdy człowiek jest kimś jedynym i niepowtarzalnym - Św. Jan Paweł II. Drodzy Mieszkańcy Gminy Stawiski. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy, by ten wyjątkowy czas minął Wam w zdrowiu i spokoju. Niech w dzień wigilijny w każdej Rodzinie zapanuje zgoda i radość. Zgodnie z naszą tradycją łamiąc się opłatkiem przekazujmy sobie wzajemnie same czułe słowa i dobre życzenia. Niech ten wyjątkowy czas świąt pozwoli każdemu z nas doświadczyć bliskości, troski i szczęścia jakie daje świętowanie w gronie najbliższych. Podarujmy sobie najcenniejsze prezenty, jakimi są czas, uczucia i uśmiech. Wspomnijmy też wszystkich tych, którzy już nie zasiądą z nami przy wspólnym stole. Niech pamięć o nich trwa w naszych sercach.
Życzymy, by te najważniejsze i najpiękniejsze święta napełniły serce każdego wiarą i siłą, tak potrzebną, by w Nowym Roku móc realizować plany i spełniać marzenia. Przy blasku choinkowych światełek pomyślmy z wdzięcznością o tym wszystkim, co dobrego spotkało nas w mijającym roku, a z nadzieją i optymizmem o tym, co czeka nas w nadchodzącym 2022 roku. Warto pomyśleć głębiej o życiu właśnie w czasie Bożego Narodzenia, bo jak mówił Nasz Papież Jan Paweł II w cytowanym orędziu: „Nie przypadkiem Jezus przyszedł na świat w okresie spisu ludności, kiedy cesarz rzymski chciał wiedzieć, ilu poddanych liczy jego kraj. Człowiek, przedmiot rachunku, rozważany w kategorii ilości, jeden wśród miliardów. I równocześnie jeden, jedyny, niepowtarzalny. Jeżeli tak uroczyście obchodzimy narodzenie Jezusa, czynimy to dlatego, aby dać świadectwo, że każdy człowiek jest kimś jedynym i niepowtarzalnym”. Każdy z nas ma swoją drogę do przejścia, zadania do wykonania, życie do przeżycia, więc naprawdę warto dobrze wykorzystać dany nam czas nie tylko w święta!
Życzymy Państwu wspaniałych świąt i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku i pamiętajcie, że każdy człowiek jest kimś jedynym i niepowtarzalnym, a wspierając siebie wzajemnie i działając wspólnie możemy osiągać naprawdę wiele!

Załączniki

  1. Podsumowanie 2021 roku w Gminie Stawiski
2021-12-21 11:42 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2022 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.