Parafia Stawiski

Avatar główny

Droga wojewódzka od Stawisk do Kolna już wyremontowana!

Droga wojewódzka od Stawisk do Kolna już wyremontowana!
Źródło: https://www.wrotapodlasia.pl/pl/region_i_gospodarka/wiadomosci/region/kolejny-odcinek-na-trasie-stawiski--kolno-oddano-do-uzytku.html

Uroczyste oddanie do użytku 2,5 kilometrowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 647 odbyło się 25 czerwca. W spotkaniu uczestniczyli: Kazimierz Gwiazdowski Poseł na Sejm RP, Marek Olbryś Wicemarszałek Województwa Podlaskiego, Mariusz Nahajewski dyrektor Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich oraz przedstawiciele samorządów Stawisk, Miasta Kolno i Gminy Kolno.

W imieniu Pani Burmistrz Stawisk Agnieszki Rutkowskiej i mieszkańców gminy za tę długo oczekiwaną inwestycję dziękował Kamil Zajączkowski Przewodniczący Rady Miejskiej w Stawiskach, który podkreślał, że została ona zrealizowana dzięki współpracy i zaprzyjaźnionym z gminą: Posłowi Kazimierzowi Gwiazdowskiemu, Wicemarszałkowi Markowi Olbrysiowi oraz Wojciechowi Sekścińskiemu Radnemu Sejmiku Województwa Podlaskiego.

To pokazuje jak ważna jest współpraca na każdym szczeblu samorządu – mówi Kamil Zajączkowski wskazując ponadregionalne znaczenie wyremontowanej drogi.

Droga wojewódzka nr 647 na trasie Stawiski – Kolno modernizowana była etapami od kilku lat. Koszt przebudowy ostatniego, oddanego właśnie do użytku odcinka to 2,3 mln zł. Pieniądze pochodziły z budżetu województwa.

Relacja z uroczystego otwarcia drogi:
radio.bialystok.pl  |  wrotapodlasia.pl  |  narew.info

2021-06-28 10:39 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2023 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.