Parafia Stawiski

Avatar główny

Koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej

  • Koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej
  • Koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej
  • Koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej
  • Koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej
  • Koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej
  • Koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W Gminie Stawiski tegoroczne święto polskiej oświaty to nie tylko tradycyjne szkolne uroczystości oraz Nagrody Burmistrza Stawisk przyznane z tej okazji, to również niezwykłe spotkanie zorganizowane specjalnie z myślą o tych, którzy kiedyś pracowali w tutejszych szkołach, a dziś są już na emeryturze oraz o aktualnych pracownikach. 14 października w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stawiskach odbył się koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej, który z pewnością na długo pozostanie w pamięci i sercach wszystkich jego uczestników.

Na zaproszenie Pani Agnieszki Rutkowskiej Burmistrz Stawisk odpowiedziało bardzo wielu emerytowanych i aktualnych pracowników oświaty. Sala GOKiS wypełniona była po brzegi. W spotkaniu udział wzięli również ks. kan. dr Wojciech Turowski proboszcz Parafii pw. Św. Antoniego Padewskiego w Stawiskach, Iwona Niedźwiedzka Zastępca Burmistrza Stawisk i Kamil Zajączkowski Przewodniczący Rady Miejskiej w Stawiskach. Na przybyłych gości czekała wspaniała artystyczna uczta w wykonaniu dziecięco-młodzieżowej grupy wokalnej pracującej pod kierunkiem pani Anny Podeszwik.

Jak na Dzień Edukacji Narodowej przystało, nie zabrakło podziękowań, życzeń i serdecznych słów. Dzisiejszym wspólnym spotkaniem chcemy podkreślić, że byliście, wciąż jesteście i pozostaniecie na zawsze ważną częścią systemu edukacji w Gminie Stawiski - podkreślała Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk - Wasz wkład w kształcenie i wychowywanie pokoleń dzieci z naszej gminy wpisuje się w szerszą opowieść o dziejach Stawisk i okolic. Doceniamy to i szanujemy nie tylko w Dniu Edukacji Narodowej.

Każdy uczestnik koncertu otrzymał białą różę i drobny upominek. Elegancki wystrój sali, dobre słowa, miłe gesty i piękne piosenki wszystkich wprawiły w dobry nastrój. Wyjątkową atmosferę tego spotkania udało się uchwycić na zdjęciach, więc zapraszamy do obejrzenia galerii oraz obejrzenia występu naszej grupy wokalnej.

2021-10-15 19:51 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.