Parafia Stawiski

Avatar główny

Jednostka OSP Stawiski otrzyma 25 tys. zł z Ogólnopolskiego programu finansowania służb ratowniczych

Jednostka OSP Stawiski otrzyma 25 tys. zł z Ogólnopolskiego programu finansowania służb ratowniczych
(źródło: www.radio.bialystok.pl, fot. Paweł Wądołowski)

W dniu 06 września 2021 roku w siedzibie Biebrzańskiego Parku Narodowego w Osowcu odbyło się uroczyste wręczenie Promes w ramach realizacji „Ogólnopolskiego programu finansowania służb ratowniczych Część 2) Dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych".

Z rąk Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Białymstoku Pana Macieja Borzyszkowskiego oraz Posła na Sejm RP Pana Jarosława Zielińskiego Promesę na kwotę 25.000,00 zł odebrali w imieniu Ochotniczej Straży Pożarnej w Stawiskach Zastępca Burmistrza Stawisk Iwona Niedźwiedzka oraz Zastępca Naczelnika OSP Henryk Góralczyk.

Kwota 25.000,00 zł zostanie przeznaczona na zakup odzieży i sprzętu specjalistycznego do jednostki OSP Stawiski służących do prowadzenia akcji ratowniczych i usuwania skutków zagrożeń, tj. ubrań i obuwia specjalnego strażackiego, ubrań koszarowych, kominiarek niepalnych strażackich, sprzętu do oświetlenia terenu akcji ratowniczych oraz spalinowego opryskiwacza plecakowego.

Zakupiony sprzęt oraz odzież specjalistyczna z pewnością podniesie gotowość bojową jednostki OSP Stawiski oraz zwiększy efektywność przeprowadzanych akcji ratowniczo – gaśniczych.

Zobacz także na: www.radio.bialystok.pl

2021-09-08 09:31 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.