Parafia Stawiski

Avatar główny

Podpisanie umowy ws. projektu "Rewitalizacja parku w Stawiskach"

  • Podpisanie umowy ws. projektu
  • Podpisanie umowy ws. projektu
  • Podpisanie umowy ws. projektu
Projekt pt. „Rewitalizacja parku w Stawiskach” wchodzi w decydującą fazę. 7 sierpnia br. została podpisana umowa z wykonawcą, co oznacza, że prace w centrum Stawisk ruszą już lada moment.


Najkorzystniejszą ofertę w przetargu przedstawiło Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „Jumirpol” Jerzy Grzymała z Łomży. W środę w Urzędzie Miejskim w Stawiskach umowę z przedstawicielami wykonawcy podpisała Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk i Beata Jańczyk, Zastępca Skarbnika Gminy. W spotkaniu uczestniczyła również Iwona Niedźwiedzka, Zastępca Burmistrza.

Wartość zamówienia brutto wynosi 1.037.728,82 zł. W zasadzie całość tej kwoty pokryta zostanie z unijnej dotacji, którą Stawiski pozyskały w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego. Zgodnie z umową realizacja przebudowy parku w Stawiskach ma się zakończyć do 30.11.2019 r. Okres gwarancji wyniesie 7 lat.

O tym, co zostanie wykonane w ramach projektu pt. „Rewitalizacja parku w Stawiskach” informowaliśmy TUTAJ

2019-08-08 15:14 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.