Parafia Stawiski

Avatar główny

Podpisanie umowy ws. projektu "Rewitalizacja parku w Stawiskach"

foto
Projekt pt. „Rewitalizacja parku w Stawiskach” wchodzi w decydującą fazę. 7 sierpnia br. została podpisana umowa z wykonawcą, co oznacza, że prace w centrum Stawisk ruszą już lada moment.
więcej

Dotacje na rewitalizację i usługi opiekuńcze dla mieszkańców - podpisanie umów w ramach RPO

foto
Umowy na dofinansowanie dwóch ważnych dla mieszkańców miasta i gminy projektów podpisała dziś w Kolnie pani Agnieszka Rutkowska, burmistrz Stawisk z Arturem Kosickim, marszałkiem Województwa Podlaskiego.
więcej

Są pieniądze na przebudowę parku w Stawiskach!

foto
Dzięki unijnej dotacji centrum Stawisk zmieni się nie do poznania. 7 maja Zarząd Województwa Podlaskiego przyznał Gminie Stawiski 1,03 mln zł na realizacje projektu pt. „Rewitalizacja parku w Stawiskach”.
więcej

« · 1 · »
Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.