Parafia Stawiski

Avatar główny

Dokumenty dla Grantobiorców i Wykonawców instalacji OZE - KOLEKTORY SŁONECZNE

Gmina Stawiski w załączeniu przekazuje dokumenty dot. instalacji kolektorów słonecznych w celu realizacji Projektu grantowego pn. „Energia słoneczna w Gminie Stawiski”
więcej


Dokumenty dla Grantobiorców i Wykonawców instalacji OZE

foto
Gmina Stawiski w załączeniu przekazuje dokumenty w celu realizacji Projektu grantowego pn.  „Energia słoneczna w Gminie Stawiski”
więcej


Środki unijne na OZE w gminie Stawiski

foto
Władze samorządowe pozyskały środki unijne na rozwój odnawialnych źródeł energii w gminie Stawiski. Tym razem dofinansowany został projekt „Instalacja OZE dla Mieszkańców Gminy Stawiski”, który zakłada powstanie urządzeń wykorzystujących energię słoneczną: 52 instalacji kolektorów słonecznych oraz 18 instalacji paneli fotowoltaicznych w gospodarstwach domowych mieszkańców gminy Stawiski.
więcej


Projekt na instalacje fotowoltaiczne i kolektory słoneczne został zakwalifikowany do dofinansowania

foto
Zarząd Województwa Podlaskiego w drodze uchwały wyłonił listę rankingową projektów dotyczących pozyskiwania energii z naturalnych źródeł, złożonych w odpowiedzi na konkurs w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 działania 5.1 Energetyka oparta na odnawialnych źródłach energii.
więcej

Informacja o możliwości udziału w Projekcie

foto
Budowa instalacji solarnych wykorzystujących odnawialne źródła energii
więcej

« · 1 · »
Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.