Parafia Stawiski

Avatar główny

OGŁOSZENIE O PROJEKCIE DOTYCZĄCYM OZE

informacja o spotkaniu i wydłużeniu terminu składania deklaracji

 

OGŁOSZENIE O PROJEKCIE DOTYCZĄCYM OZE
informacja o spotkaniu i wydłużeniu terminu składania deklaracji

Szanowni Państwo!

Gmina Stawiski przygotowuje się do złożenia wniosku o dofinansowanie budowy instalacji solarnych wykorzystujących odnawialne źródła energii słonecznej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

W związku z powyższym prowadzona jest rekrutacja Mieszkańców Gminy Stawiski chętnych do udziału w Projekcie, w ramach którego będzie możliwość zainstalowania kolektorów słonecznych oraz paneli fotowoltaicznych na budynkach mieszkalnych tj. z wyłączeniem budynków, w których prowadzona jest działalność gospodarcza, w tym działalność rolnicza.

Aby wziąć udział w Projekcie należy wypełnić Deklarację przystąpienia do Projektu oraz złożyć ją w Urzędzie Miejskim w Stawiskach (Punkt Obsługi Klienta) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20 grudnia 2019 roku. Deklaracja dostępna jest w Urzędzie Miejskim w Stawiskach (Punkt Obsługi Klienta) oraz na stronie internetowej www.stawiski.pl (zakładka Projekty unijne).

Jednocześnie zapraszam na spotkania informacyjne w sprawie Projektu zakładającego zakup oraz montaż instalacji solarnych wykorzystujących odnawialne źródła energii dla Mieszkańców Gminy Stawiski, które odbędą się 12 grudnia 2019 roku (czwartek) o godz. 11:00 oraz o godz. 17:00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stawiskach (ul. Krótka 4).

Agnieszka Rutkowska
Burmistrz Stawisk

Stawiski, dnia 06 grudnia 2019 roku

Załączniki

  1. DEKLARACJA PRZYSTĄPIENIA DO PROJEKTU
2019-12-06 14:46 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.