Parafia Stawiski

Avatar główny

Kolejne środki z KRUS…

  • Kolejne środki z KRUS…
  • Kolejne środki z KRUS…
  • Kolejne środki z KRUS…
  • Kolejne środki z KRUS…
  • Kolejne środki z KRUS…
Wspaniała niespodzianka czeka na dzieci, które po wakacjach wrócą do nauki. Place zabaw przy przedszkolu w Stawiskach oraz przy szkole filialnej w Budach Stawiskich wzbogaciły się o nowe elementy do zabawy.


Wszystko dzięki pieniądzom pozyskanym przez Burmistrza Stawisk i Stowarzyszenie Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Stawiski ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników.

Przy przedszkolu w Stawiskach już jest nowy duży zestaw zabawowy z domkami, zjeżdżalnią, mostkiem ruchomym, zjazdem strażackim oraz nowe huśtawki, bujaki, karuzela, ławki i kosz na śmieci.

Przy szkole w Budach Stawiskich zamontowano elementy siłowni plenerowej, a będą jeszcze zamontowane elementy placu zabaw: karuzela, drabinki i ścianka wspinaczkowa.

Koszt obu inwestycji to 85 tys. zł, całość realizacji zadania pokryta została z dotacji pozyskanej z Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

2019-08-26 08:55 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.