Parafia Stawiski

Avatar główny

Kolejne środki dla Gminy Stawiski

  • Kolejne środki dla Gminy Stawiski
  • Kolejne środki dla Gminy Stawiski
  • Kolejne środki dla Gminy Stawiski

35 tys. zł otrzyma od władz województwa Gmina Stawiski. Symboliczny czek podpisany przez Artura Kosickiego, Marszałka Województwa Podlaskiego i Marka Olbrysia, Wicemarszałka Województwa Podlaskiego odebrała dziś w Kolnie Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk razem z druhami OSP Stawiski Remigiuszem Bikowskim Wiceprezesem i Henrykiem Góralczykiem Zastępcą Naczelnika.

Czeki na wsparcie dla OSP wręczali w imieniu Marszałków Juliusz Jakimowicz, zastępca dyrektora Gabinetu Marszałka i radny Sejmiku Województwa Podlaskiego Wojciech Sekściński. Przyznane przez Zarząd Województwa pieniądze zostaną przeznaczone na zakup wyposażenia do nowego wozu strażackiego OSP w Stawiskach.

W spotkaniu uczestniczyli również burmistrz Kolna i wójtowie gmin Kolno, Mały Płock i Grabowo. Łącznie do jednostek OSP z pięciu gmin powiatu kolneńskiego trafi wsparcie w wysokości 135 tys. zł.

2019-07-19 22:26 Opublikował: Agnieszka Rutkowska
Autor treści: Administrator

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.