Parafia Stawiski

Avatar główny

Mammobus w powiecie kolneńskim

MAMMOBUS W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI. PAMIĘTAJ LATEM O SWOIM ZDROWIU!

Mammografia trwa jedynie kilka minut i polega na zrobieniu 4 zdjęć rentgenowskich - dwóch projekcji każdej piersi. Pozwala na rozpoznanie i wykrycie tzw. zmian bezobjawowych (guzków oraz innych nieprawidłowości w piersi) w bardzo wczesnym etapie rozwoju - wtedy, kiedy nie są one wyczuwalne przez kobietę lub lekarza, co bardzo istotnie zwiększa szansę wyleczenia.

„Mimo, iż mammografia to najskuteczniejsza metoda profilaktyki raka piersi, nadal mniej niż połowa kobiet poddała się bezpłatnemu badaniu w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi - mówi dr Małgorzata Cymerman z LUX MED Diagnostyka - Zachęcamy panie do profilaktyki związanej z rakiem piersi, gdyż jest to najczęściej występujący nowotwór złośliwy wśród Polek."

LUX MED DIAGNOSTYKA ZAPRASZA PANIE NA BEZPŁATNE BADANIA MAMMOGRAFICZNE W MAMMOBUSIE, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ:

  • STAWISKI – 12 LIPCA PRZY OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ, STRAŻACKA 9
  • MAŁY PŁOCK – 13 LIPCA PRZY PRZYCHODNI ZDROWIA, KOCHANOWSKIEGO 17
  • TUROŚL – 14 LIPCA PRZY URZĘDZIE GMINY, JANA PAWŁA II 49
  • GRABOWO – 15 LIPCA PRZY GMINNYM OŚRODKU KULTURY, SZKOLNA 1
  • KOLNO – 13 I 14 LIPCA PRZY KOLNEŃSKIM OŚRODKU KULTURY, KONOPNICKIEJ 4

BEZPŁATNA MAMMOGRAFIA DLA PAŃ W WIEKU 50 – 69 LAT

Badanie w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi jest bezpłatne, refundowane kobietom co 2 lata przez Narodowy Fundusz Zdrowia (lub co 12 miesięcy dla kobiet, które w ramach realizacji Programu otrzymały odpowiednie pisemne wskazanie). Nie jest wymagane skierowanie lekarskie.

Na badania prosimy o wcześniejszą rejestrację pod nr tel. 58 666 2 444 lub na http://www.mammo.pl/formularz [1]. Call Center czynne jest od poniedziałku do soboty.

Pozdrawiam serdecznie,

Agata Jabłonowska

Specjalista ds. Marketingu i PR
LUX MED Diagnostyka, Region Mammografia
ul. Nocznickiego 8a 81-454 Gdynia

tel: 607 931 133

email: agata.jablonowska@luxmed-diagnostyka.pl

2016-06-30 08:29 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2023 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.