Parafia Stawiski

Avatar główny

Konkurs „Profilaktyka z Bakcylem”

Majsterkujesz? Piszesz wiersze? A może jeździsz na ostrym kole? Spędzasz wolny czas tak ciekawie, że nie masz głowy do używek? Jeśli pasjonuje Cię coś, czym chciałbyś się podzielić, weź udział w Konkursie „Profilaktyka z Bakcylem”!

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku wraz z Komendą Wojewódzką Policji w Białymstoku zaprasza młodych ludzi w wieku 14-18 lat do wzięcia udziału w Konkursie, którego celem jest propagowanie pozytywnych zachowań, postaw oraz zainteresowań i talentów dzieci i młodzieży z województwa podlaskiego, stanowiących alternatywny – wolny od używek – sposób spędzania wolnego czasu.

Konkurs polega na zaprezentowaniu siebie i swojej pasji w dowolnej, oryginalnej i atrakcyjnej formie – filmu/ zdjęcia/ rysunku/ eseju, itp. Każda osoba, która chce wziąć udział w Konkursie, powinna do dnia 30 września 2013 roku dostarczyć/przesłać do Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Białymstoku:

  • Formularz zgłoszeniowy.
  • Pracę konkursową (w jednym z rozszerzeń plików komputerowych: .jpg, .doc, .pdf, .mov, .avi, .pps, .mp3) na płycie CD lub DVD wraz z krótką informacją o uczestniku.

Powyższy materiał konkursowy można dostarczyć osobiście do siedziby Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Białymstoku (II p., pok. 123), lub przesłać pocztą (z dopiskiem Konkurs „Profilaktyka z Bakcylem”) na adres: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku, ul. Kombatantów 7, 15-110 Białystok (w tym przypadku decyduje data stempla pocztowego).

Szczegółowe zasady Konkursu zostały ujęte w Regulaminie. Dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie ROPS w Białymstoku lub telefonicznie: 85 744 71 71. Szczegółowych informacji udziela starszy inspektor Anna Golubiewska.

Załączniki

  1. Regulamin konkursu ”Profilaktyka z Bakcylem”
  2. Załącznik do Regulaminu
2013-08-12 15:01 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: Organizatorzy

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.