Parafia Stawiski

Avatar główny

Kolonie w Ptakach

  • Kolonie w Ptakach
  • Kolonie w Ptakach
  • Kolonie w Ptakach
  • Kolonie w Ptakach
  • Kolonie w Ptakach

Tygodniowe wakacje w Ośrodku "CARITAS BLIŹNIM" w Ptakach koło Nowogrodu spędziła grupa dzieci i młodzieży z gminy Stawiski. Kolonie dofinansowane były w ramach w ramach realizacji Gminnego Programu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Stawiski w 2021 r.

W programie kolonii zaplanowanych było wiele atrakcji, ale wypoczynek obejmował również zajęcia w ramach programu wychowawczego opracowanego przez specjalistów i praktyków z dziedziny profilaktyki. Zgodnie z założeniami realizacja programu pod intrygującą nazwą „STATEK Z-21” miała nie tylko edukować, ale też rozwijać wyobraźnię, odkrywać talenty czy zainteresować nauką grupę uczestników z Gminy Stawiski. 

Poza wypełnianiem ciekawych zadań w ramach „STATEK Z-21” uczestnicy kolonii mieli również czas na naukę pływania w basenie, wycieczki po okolicznych lasach i dobrą zabawę. Wspaniałą atrakcją była jednodniowa wycieczka autokarowa nad Bałtyk, a konkretne na plażę w Mikoszowie.

Koordynatorami organizacji wyjazdu były: Pełnomocnik Burmistrza Stawisk ds. profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii Teresa Zaręba oraz Przewodnicząca Zespołu Interdyscyplinarnego w Gminie Stawiski Małgorzata Mroczkowska, a opiekunem między innymi nasz Kleryk Patryk Wolanowski ze Stawisk.

2021-08-31 10:53 Opublikował: Admin2

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.