Parafia Stawiski

Avatar główny

OGŁOSZENIE

Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej

 

Szanowni Mieszkańcy Gminy Stawiski

Uprzejmie informuję, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił ponownie konkurs na dofinansowanie programu pn. Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej. Podjęłam decyzję o ponownym udziale naszej Gminy w tym programie.

Do dofinansowania kwalifikują się koszty odbioru, tj. zbierania, transportu oraz odzysku lub unieszkodliwiania wymienionych wyżej odpadów. Wzorem roku ubiegłego niezbędne jest zebranie danych dotyczących ilości  odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag.

Druk wniosku o dofinansowanie zadania dostępny jest na stronie www.stawiski.pl oraz w Punkcie Obsługi Klienta (pok. nr 4) w Urzędzie Miejskim w Stawiskach.

Wypełnione wnioski należy składać do tutejszego Urzędu w Punkcie Obsługi Klienta do dnia 20 sierpnia 2021 roku.

Proszę o zwrócenie uwagi aby folie były czyste, tj. opróżnione z zawartości, bez ziemi i innych zanieczyszczeń. Folia będzie zbierana przez odbiorcę z miejsc wskazanych przez Gminę i w ustalonym terminie dla każdej miejscowości.

Szczegółowe informacje odnośnie dofinansowania można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Stawiskach, pok. nr 13 lub telefonicznie 86 278 50 50.

BURMISTRZ STAWISK
Agnieszka Rutkowska

Załączniki

  1. Wniosek
  2. Formularz o udzielonej pomocy deminimis
  3. Oświadczenie o otrzymaniu pomocy de minimis
  4. Oświadczenie
2021-08-02 22:08 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2021 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.