Parafia Stawiski

Avatar główny

Kampania informacyjno-edukacyjna HIV/AIDS ph. „Czy wiesz, że…”,

W dniach 16-30 czerwca 2021 r. Krajowe Centrum ds. AIDS zainicjowało kolejną edycję działań edukacyjno-informacyjnych pod hasłem „Czy wiesz, że…”, w której najczęściej powielane mity i przesądy zostają wyjaśnione jasnym i zrozumiałym językiem, połączonym z równie prostą formą graficzną.

  1. Cele kampanii:
  • Podniesienie poziomu wiedzy, odczarowanie mitów i przybliżenie faktów na temat wirusa HIV, choroby AIDS oraz innych chorób przenoszonych drogą płciową (STIs)
  • Zwiększenie wśród grupy docelowej świadomości, że istnieje możliwość szybkiej diagnostyki (wykonanie testu jest jedyną metodą rozpoznania zakażenia HIV i innych STIs. Test na HIV – bezpłatnie, anonimowo i bez skierowania – można wykonać w jednym z punktów konsultacyjno-diagnostycznych (PKD) https://aids.gov.pl/pkd).

Grupą docelową kampanii nie są osoby zakażone HIV czy chore na AIDS. Kampania skierowana jest głównie do tych osób, które traktują temat HIV/AIDS jako problem abstrakcyjny, niedotyczący ich bezpośrednio.

Promocja Zdrowia
PSSE Kolno

Załączniki

  1. Plakat_basen
  2. Plakat_kichanie
  3. Plakat_komar
  4. Plakat_sex
  5. Plakat_STIS
2021-06-25 15:45 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.