Parafia Stawiski

Avatar główny

Światowy Dzień Małżeństwa

Czy wiedzieliście, że 13 lutego, w wigilię Walentynek, obchodzony jest Światowy Dzień Małżeństwa?


Świętując Dzień Małżeństwa doceniamy wkład małżeństw w budowaniu silnej wspólnoty lokalnej. Związek oparty na wzajemnej miłości, zrozumieniu i trosce jest fundamentem rodziny. Małżonkowie wychowujący dzieci tworzą pomost, który pozwala z nadzieją patrzeć w przyszłość każdej społeczności - w tym naszej wspólnoty lokalnej.

Udane małżeństwo wymaga zgrania i dopasowania. Tak jak w tańcu: partnerzy muszą nauczyć się siebie nawzajem, a mistrzostwo wymaga wspólnej pracy i pokonywania pojawiających się wyzwań. Mimo tego przekonanie, że źródło szczęścia osobistego to szczęście rodzinne, jest powszechne.

Nasza gmina chce towarzyszyć i wspierać każde małżeństwo w budowaniu takiej harmonii jaka jest niezbędna każdej parze w jej „życiowym tańcu”, by satysfakcja z życia osobistego i zadowolenie z bycia częścią naszej wspólnoty lokalnej były jak najbardziej trwałe.

2021-02-12 15:16 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2023 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.