Parafia Stawiski

Avatar główny

Gmina Stawiski wspiera młodych sportowców

Gmina Stawiski wspiera młodych sportowców
Paweł Dąbrowski, drugi z prawej
  • Gmina Stawiski wspiera młodych sportowcówJakub Chojnowski
  • Gmina Stawiski wspiera młodych sportowcówJakub Chojnowski
  • Gmina Stawiski wspiera młodych sportowcówOliwia Resko
  • Gmina Stawiski wspiera młodych sportowców

Paweł Dąbrowski z miejscowości Mieczki Sucholaszczki zdobył brązowy medal w sztafecie 4x100 metrów oraz był 10. indywidualnie na 200 metrów (22.52 sek.) w trakcie Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Radomiu rozegranych w dniach 18-20.09.2020.

W Mistrzostwach Makroregionu podlasko-lubelskiego w Lublinie startowały Oliwia Resko z Bud Stawiskich i Jakub Chojnowski ze Stawisk. Młodzi sportowcy z naszej Gminy Stawisk: Paweł Dąbrowski, Oliwia Resko, Kamila Skrodzka i Jakub Chojnowski swoje talenty rozwijać mogli pod okiem trenera Andrzeja Korytkowskiego na zgrupowaniach sportowych w Szklarskiej Porębie.

Udział w nich dofinansowany został w ramach środków przeznaczonych na realizację Gminnego Programu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii.

2020-10-13 20:57 Opublikował: Admin2

Copyright © 2009-2023 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.