Parafia Stawiski

Avatar główny

W parku w Stawiskach stanął pojemnik w kształcie serca na plastikowe nakrętki

W parku w Stawiskach stanął pojemnik w kształcie serca na plastikowe nakrętki. W ten sposób Gmina Stawiski przyłącza się do akcji pomocy choremu chłopcu. Każdy będzie mógł pomóc, wystarczy uzbierane nakrętki wrzucić do pojemnika.

Mały Pawełek Stelmaszyński ma mózgowe porażenie dziecięce pod postacią spastycznego niedowładu czterokończynowego, padaczkę i wiele innych schorzeń. Rehabilitacja i leki potrzebne dziecku są bardzo kosztowne, dlatego rodzina potrzebuje wsparcia. Teraz każdy będzie mógł zapełnić serce na nakrętki, to naprawdę drobny gest, a może odmienić życie chłopca i jego rodziny.

Historię Pawełka można poznać tutaj

2019-12-23 08:54 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.