Parafia Stawiski

Avatar główny

Trwa remont odcinka drogi wojewódzkiej nr 647

  • Trwa remont odcinka drogi wojewódzkiej nr 647
  • Trwa remont odcinka drogi wojewódzkiej nr 647
  • Trwa remont odcinka drogi wojewódzkiej nr 647
  • Trwa remont odcinka drogi wojewódzkiej nr 647
  • Trwa remont odcinka drogi wojewódzkiej nr 647

Trwa remont dwukilometrowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 647 położonego na terenie gminy Stawiski. To spełnienie słów, które pod koniec marca br. w Stawiskach na temat tej inwestycji wypowiedział Marek Olbryś, Wicemarszałek Województwa Podlaskiego w trakcie spotkania z Agnieszką Rutkowską, Burmistrz Stawisk.  (zobacz TUTAJ)

Przygotowania do realizacji inwestycji rozpoczęto bez zwłoki. Już w czerwcu Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku ogłosił przetarg na remont wspomnianego odcinka drogi. Na początku lipca podano do wiadomości, że wykonawcą została firma BIK-PROJEKT Sp. z o. o. z Łomży. Obecnie roboty na drodze są już bardzo zaawansowane.

Dla mieszkańców gminy, ale też wszystkich użytkowników trasy łączącej Stawiski z Kolnem, ta inwestycja oznacza zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu jazdy na odcinku, który wymagał pilnej przebudowy. Po jej zakończeniu w obszarze administracyjnym gminy Stawiski pozostanie do remontu jeszcze jeden odcinek drogi wojewódzkiej nr 647.

2019-08-13 10:50 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.