Parafia Stawiski

Avatar główny

Remont kolejnego odcinka drogi wojewódzkiej nr 647 Stawiski – Kolno

  • Remont kolejnego odcinka drogi wojewódzkiej nr 647 Stawiski – Kolno
  • Remont kolejnego odcinka drogi wojewódzkiej nr 647 Stawiski – Kolno
  • Remont kolejnego odcinka drogi wojewódzkiej nr 647 Stawiski – Kolno

Remont kolejnego odcinka drogi wojewódzkiej nr 647 Stawiski – Kolno oraz możliwość urządzenia miejsc postojowych przy drodze wojewódzkiej nr 648 przy parku w Stawiskach to dwa główne tematy omawiane w trakcie spotkania władz Stawisk z władzami województwa. W Urzędzie Miejskim w Stawiskach 29 marca br. o tych bardzo ważnych kwestiach dyskutowali: Marek Olbryś Wicemarszałek Województwa Podlaskiego, Kazimierz Gwiazdowski Poseł na Sejm RP, Mirosław Hanczaruk Zastępca Dyrektora Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich, Zbigniew Piotrowski Dyrektor Departamentu Infrastruktury i Transportu w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego, Juliusz Jakimowicz Zastępca Dyrektora Gabinetu Marszałka oraz Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk i Iwona Niedźwiedzka Zastępca Burmistrza Stawisk.

Bardzo istotne jest, że obok rozmów w gabinecie, tego dnia odbyła się również wizytacja odcinka drogi przeznaczonego do remontu. Efektem spotkania zorganizowanego przez Agnieszkę Rutkowską, Burmistrza Stawisk jest pisemne potwierdzenie, że Zarząd Województwa Podlaskiego podtrzymuje ustalenia dotyczące remontu drogi wojewódzkiej nr 647 na odcinku Chmielewo – Kolno, które do Urzędu Miejskiego w Stawiskach wpłynęło 8 kwietnia br.

2019-04-09 14:57 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.