Parafia Stawiski

Avatar główny

Trwa nabór wniosków na restrukturyzację gospodarstw na terenach objętych ASF

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje, iż do 27 lipca 2019 roku trwa nabór wniosków o przyznanie pomocy przeznaczonej rolnikom gospodarującym na terenach objętych afrykańskim pomorem świń (ASF). Pomoc związana jest z rezygnacją z hodowli trzody chlewnej i podjęciem się innego rodzaju działalności. Rolnicy mogą otrzymać na ten cel bezzwrotną premię w wysokości 60 tys. zł.

Wśród wymienionych warunków przyznania pomocy wskazano, że premia może zostać przyznana rolnikowi, jeżeli m. in. nie przyznano i nie wypłacono mu rekompensaty za nieprzerwane nieutrzymywanie świń.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa pod adresem: www.arimr.gov.pl

2019-07-16 15:57 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2021 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.