Parafia Stawiski

Avatar główny

KOMUNIKAT W SPRAWIE SUSZY

Stawiski, dnia 21 czerwca 2018 roku

KOMUNIKAT W SPRAWIE SUSZY

Burmistrz Stawisk informuje, że w związku z potwierdzeniem wystąpienia suszy na terenie Gminy Stawiski, Urząd Miejski rozpoczął procedurę przyjmowania wniosków o oszacowanie szkód w uprawach rolnych spowodowanych suszą.

Do wniosku o oszacowanie szkód producent rolny zobowiązany jest dołączyć kopię wniosku o płatności obszarowe z 2018 roku.

Uzupełnione wnioski należy składać w Urzędzie Miejskim w Stawiskach – I piętro, pok. nr 10 (sekretariat) od dnia 25 czerwca do 29 czerwca 2018 roku.

W przypadku gruntów rolnych dzierżawionych, rolnik zobowiązany jest dołączyć kserokopię umowy dzierżawy do wniosku. Umowa dzierżawy powinna być zawarta na piśmie na okres dłuższy niż trzy lata i trwająca, co najmniej do końca okresu kredytowania. Umowa dzierżawy ustna jest dopuszczalna w przypadku uwzględnienia powierzchni dzierżawionej we wniosku dzierżawcy o przyznanie płatności obszarowych.

Druki wniosków dostępne są w Urzędzie Miejskim w Stawiskach pokój nr 10 i nr 12 oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Stawiski www.bip.stawiski.pl, a także na stronie internetowej www.stawiski.pl.

 

Z up. BURMISTRZA

Agnieszka Rutkowska

SEKRETARZ
GMINY STAWISKI

Załączniki

  1. Komunikat
  2. Wniosek właściciela gospodarstwa
  3. Załącznik nr 1 - oświadczenie o plonach
  4. Załącznik nr 2 - oświadczenie o ilości zwierząt
  5. Załącznik nr 3 - zgoda na przetwarzanie danych osobowych
2018-06-22 14:27 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.