Parafia Stawiski

Avatar główny

Zaproszenie na bezpłatne warsztaty

Marszałek Województwa Podlaskiego
serdecznie zaprasza

przedstawicieli organizacji pozarządowych, Kół Gospodyń Wiejskich oraz mieszkańców Gminy Stawiski (w szczególności rolników) na bezpłatne warsztaty pn. „Przetwarzanie mleka udojowego – warsztaty serowarskie”, realizowane jako działanie własne Sekretariatu Regionalnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Podlaskiego w ramach Dwuletniego Planu Operacyjnego KSOW na lata 2016-2017 (Etap II - 2017).

Warsztaty zostaną zorganizowane w terminie 16 listopada 2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stawiskach.

Jest to inicjatywa mająca na celu zapoznanie uczestników z metodami samodzielnego wykonywania w warunkach domowych różnych rodzajów serów, jako dodatkowego źródła dochodu w gospodarstwach rolnych. Osoby zainspirowane tą działalnością będą miały możliwość skorzystania z dofinansowania na założenie takiej działalności ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o wydrukowanie załączonego poniżej formularza zgłoszeniowego, czytelne wypełnienie, podpisanie i odesłanie skanu drogą elektroniczną na adres e-mail biblioteka.stawiski@wp.pl lub osobiście do siedziby Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stawiskach do 14 listopada 2017 r. Liczba miejsc ograniczona.

O zakwalifikowaniu się na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń.

Osobą do kontaktu w sprawie warsztatów jest Pani Grażyna Kamionowska (nr tel. 505 743 310)

Załączniki

  1. KARTA ZGŁOSZENIA UCZESTNICTWA
  2. PROGRAM SZKOLENIA
2017-10-31 13:09 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu

Copyright © 2009-2021 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.