Parafia Stawiski

Avatar główny

Projekt East Invest - konkurs Komisji Europejskiej

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że Komisja Europejska ogłosiła otwarcie konkursu (zgłoszenia można przesyłać do 4 marca 2010r.) na realizację projektu East Invest w ramach inicjatywy Partnerstwa Wschodniego - wsparcie małych i średnich przedsiębiorstw (SME Facility). Celem programu East Invest jest rozwój w państwach Partnerstwa Wschodniego mechanizmów pobudzających napływ inwestycji zagranicznych oraz poprawa klimatu biznesowego i inwestycyjnego, co przełożyć się ma na wzrost relacji handlowych w regionie i z Unią Europejską.

Ponadto, 4 lutego br. planowane jest spotkanie informacyjne w Brukseli, w którym weźmie udział przedstawiciel Województwa Podlaskiego w Brukseli. Osoby zainteresowane proszę o kontakt z Referatem Współpracy z Zagranicą UMWP, tel. 85 749 7444.

Wytyczne dla ubiegających się o dofinansowanie w ramach programu East Invest dostępne są w j.angielskim na stronie www.wrotapodlasia.pl lub www.msz.gov.pl.

Z poważaniem

z-ca Dyrektora Departamentu

Współpracy z Zagranicą

i Promocji

Michał Mikołaj Podbielski

2010-01-19 15:21 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: Organizatorzy

Copyright © 2009-2023 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.