Parafia Stawiski

Avatar główny


OGŁOSZENIE

foto
W SPRAWIE PRZYJMOWANIA FAKTUR NA STYPENDIA SZKOLNE NA ROK SZKOLNY 2022/2023
więcejPrzetarg na sprzedaż nieruchomości

foto
Ogłoszenie Nr GN.6870.14.2022 Burmistrza Stawisk z dnia 18 listopada 2022 roku o pierwszych przetargach ustnych nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości
więcej

ZAPYTANIE OFERTOWE

foto
na realizację zadania pn. "Dostawa materiałów brukowych na teren Gminy Stawiski"
więcej


Fit Dance - tańcz i chudnij

foto
Zajęcia tylko dla kobiet (w każdym wieku). Na I zajęcia pokazowe (bezpłatne) zapraszamy 14 listopada 2022 r. na godzinę 19:00 do Hali Sportowej w Stawiskach.
więcej


Konkurs fotograficzny „Rolnictwo ekologiczne"

foto
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza dzieci i młodzież w wieku 7-15 lat do udziału w konkursie fotograficznym „Rolnictwo ekologiczne”.
więcej


Powrót do zdrowia - powrót do pracy

foto
Jesteś po wypadku? Po wypadku nie możesz już pracować w dotychczasowym zawodzie? Chcesz zacząć normalnie żyć i ułożyć wszystko na nowo, ale nie wiesz jak wrócić do pracy? Pomożemy Ci się przekwalifikować i znaleźć nową pracę!
więcej

ZAPYTANIE OFERTOWE

foto
na realizację zadania pn. „Bezgotówkowa, cykliczna sprzedaż paliw do pojazdów samochodowych Gminy Stawiski z użyciem elektronicznych kart paliwowych”
więcej« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
Copyright © 2009-2022 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.