Parafia Stawiski

Avatar główny

„POD BIAŁO - CZERWONĄ”

foto
Projekt „Pod biało-czerwoną” zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Inicjatywa zakupu masztu i flagi zależeć będzie od mieszkańców.
więcejOGŁOSZENIE BURMISTRZA STAWISK

foto
Ogłoszenie Nr GN.6870.21.2020 Burmistrza Stawisk z dnia 6 sierpnia 2020 r. o pierwszych przetargach ustnych nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości
więcej

OGŁOSZENIE BURMISTRZA STAWISK

foto
Ogłoszenie Nr GN.6870.22.2020 Burmistrza Stawisk z dnia 31 lipca 2020 r. o pierwszych przetargach ustnych nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości
więcej

OGŁOSZENIE BURMISTRZA STAWISK

foto
Ogłoszenie Nr GN.6870.18.2020 Burmistrza Stawisk z dnia 31 lipca 2020 r. o pierwszych przetargach ustnych nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości
więcej


Rejestr Danych Kontaktowych (RDK)

foto
Chcesz ograniczyć do minimum wizyty w urzędach? Przekaż swoje dane do RDK!
więcej

Puchar Gmin, czyli 50 tys. zł dla gmin z najlepszą frekwencją w drugiej turze wyborów!

foto
Puchar Gmin to akcja, mająca na celu zwiększenie liczby mieszkańców województwa głosujących w niedzielnych wyborach. Każda z 10 gmin z naszego regionu, która uzyska najwyższą procentową frekwencję wyborczą w drugiej turze wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, otrzyma 50 tys. zł na remont i wyposażenie świetlic zlokalizowanych właśnie w tych gminach.
więcejXIX EDYCJA PROGRAMU STYPENDIÓW POMOSTOWYCH

foto
„Stypendia Pomostowe” to rozbudowany program stypendialny, w którym można uzyskać stypendium na I rok i dalsze lata studiów.
więcej

Pożyczka Termomodernizacyjna

foto
Fundusz Pożyczkowy (FP) udziela pożyczek mikro, małym i średnim przedsiębiorcom (MŚP) z terenu województwa podlaskiego z przeznaczeniem na finansowanie projektów z zakresu poprawy efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach, w tym inwestycje w zakresie odnawialnych źródeł energii (OZE) oraz głębokiej kompleksowej modernizacji energetycznej budynków, zwiększające efektywność energetyczną o co najmniej 25%.
więcej

OGŁOSZENIE

foto
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kolnie szuka pasażerów promu NOVA STAR, który 14 czerwca przypłynął z Nynashamn do Gdańska.
więcej


« · «« · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · »» · »
Copyright © 2009-2021 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.