Parafia Stawiski

Avatar główny

Ogłoszenie o włączeniu syren alarmowych na terenie MIASTA STAWISKI 10-go kwietnia

foto
Dla upamiętnienia 12 rocznicy Katastrofy Smoleńskiej – Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego informuje, że dnia 10 kwietnia 2022 r. o godzinie 8:41 na terenie miasta Stawiski zostaną włączone na jedną minutę syreny alarmowe. 
więcejProśba o nieupublicznianie w Internecie informacji o charakterze wojskowym

foto
W związku z sytuacją na Ukrainie, dla wspólnego bezpieczeństwa, konieczna jest ochrona pewnych informacji wojskowych jak również świadomość, że agresja Rosji to także operacje informacyjne – dezinformacja.
więcej

Obwieszczenie Burmistrza Stawisk

foto
o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany „Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Stawiski"
więcej


Jak rozmawiać z rodzinami z Ukrainy?

foto
Poradnik dla osób przyjmujących uchodźców z Ukrainy
więcej
Na pomoc Ukrainie

foto
W najbliższą niedzielę, tj. 27 lutego 2022 roku przed kościołem Caritas przeprowadzi zbiórkę ofiar do puszek na rzecz uchodźców wojennych z Ukrainy.
więcej


« · «« · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · »» · »
Copyright © 2009-2023 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.