Parafia Stawiski

Avatar główny3-letnia Ola potrzebuje pomocy. Trwa zbiórka pieniędzy

foto
PILNE – Olunia ma śmiertelnie chore serce! Potrzebuje operacji, by dalej żyć! Serduszko niedomaga, po chwili wysiłku usta i paluszki tej malutkiej dziewczynki stają się fioletowe, oddech ciężki… Z Olą jest źle, dlatego nie ma czasu do stracenia – błagamy o Twoją pomoc! Znaczenie ma każdy dzień...
więcej
Ruszyło głosowanie na Europejskie Drzewo Roku 2021

foto
Polskę reprezentuje Lipa św. Jana Nepomucena z Dulczy Wielkiej.
więcej


Nowy okres świadczeniowy - Program Rodzina 500+

foto
Uwaga rodzice! 01 lutego rusza kolejny nabór wniosków o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego Rodzina 500+ na nowy okres.
więcej


ZABYTEK ZADBANY 2021 - KONKURS

foto
Rusza kolejna edycja konkursu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Zabytek Zadbany”. Konkurs może poszczycić się wieloletnią tradycją. Po raz pierwszy został zorganizowany w 1975 roku. Procedurę konkursową prowadzi Narodowy Instytut Dziedzictwa.
więcej

OBWIESZCZENIE BURMISTRZA STAWISK

(dot. przystąpienia do sporządzenia zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Stawiski.)
więcej

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie...

foto
Badanie opinii Mieszkańców Gminy Stawiski
więcej

PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY

(dot. przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Stawiski)
więcej

INFORMACJA BURMISTRZA STAWISK

(dot. przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż działki położonej w Wysokim Małym, oznaczonej numerem geodezyjnym 11/4 o pow. 0,5000ha, rodzaj użytków – K, dla której Sąd Rejonowy w Łomży prowadzi księgę wieczystą LM1L/00012960/4, stanowiącej własność Gminy Stawiski)
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
Copyright © 2009-2021 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.