Parafia Stawiski

Avatar główny

8 tygodni do zdrowia

foto
Chcesz zrzucić kilka kilogramów? Poprawić wydolność lub kondycję? Mieć więcej siły? Zapraszamy do programu AKADEMII NFZ.
więcej


Niezapomniane wakacje

foto
Dzięki współpracy władz Stawisk z organizacjami pozarządowymi na szczeblu krajowym dzieci i młodzież z Gminy Stawiski mogły spędzić wakacje nad morzem.
więcej

Gminny Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii

Uchwała Nr XVIII/97/19 Rady Miejskiej w Stawiskach z dnia 30 grudnia 2019 roku w sprawie: uchwalenia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Stawiski na 2020 rok
więcej
Wakacyjny czas, miły czas… Jak go spędzić by było i zdrowo, i bezpiecznie?

foto
Okres wakacyjny to szczególny czas dla całej rodziny. Właśnie w lipcu i sierpniu wielu z nas wyjeżdża na urlop, a dzieci i młodzież spędzają wakacje nad wodą, w górach, czy na koloniach. Towarzyszące wypoczynkowi odprężenie sprawia, że często zapominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Jeśli chcemy spędzić wakacje zdrowo i bezpiecznie musimy nauczyć się bezpiecznych zachowań.
więcej

Upał - zalecenia dla ludności

foto
Upał - stan pogody, gdy temperatura maksymalna powietrza, jest większa lub równa 30°C.
więcej

Analiza badań ankietowych

foto
W Gminie Stawiski przeprowadzono badania ankietowe „Młodzi i substancje psychoaktywne 2016”, w ramach udziału Gminy w Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł.
więcej


« · «« · 1 · 2 · 3 · »» · »
Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.